gizlilik-politikasi
gizlilik-politikasi

Gizlilik Politikası

Kpsstestdeneme.com olarak sitemizi kullanan kişilerin verilerini koruma noktasında çok titiz davranmaktayız. Kişisel verilerin korunmasına dair belirlenmiş olan kanunlara uygun şekilde hareket etmekteyiz. Herhangi bir kişisel veri paylaşımının söz konusu olmadığı gibi veri toplamamız da söz konusu değildir. Kpss test sorularını çözerken de bilgi talep edilmemektedir. Dileyen istediği gibi siteye üye olabilmektedir. Üye olmadan da istedikleri tüm Kpss deneme sorularını da çözebilir. Zorlu sınav sürecini en iyi şekilde atlatabilmeniz için sizlere destek olan ekibimiz herhangi bir kişisel veri toplaması da söz konusu değildir.

Site içerisinde hem üyelerimize hem de ziyaretçilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kanunlara uygun şekilde yürütülmektedir. Kişisel verilerin 3. Kişilerle paylaşımı gibi bir durum söz konusu olmazken güvenli yapı önceliğimizdir. Gizlilik politikamız sizlere sorunsuz hizmet verebilme ve kontrollü şekilde işlemleri yürütebilme adına yer edinmektedir.

Kpsstestdeneme.com adresine üye olunması durumunda sizlerden kişisel bilgiler talep edilecektir. Vermiş olduğunuz bu bilgilerin muhafazası konusunda Kpssdeneme.com ekibi oldukça titiz hareket etmekteyiz. Güven tesisinin kurulu olduğu yapıda en kaliteli hizmeti sunmak önceliğimizdir. Elbette gizlilik politikamıza uygun şekilde hareket etmeniz ve yaptığımız planlamaları eksiksiz şekilde oluşturmamız söz konusudur.

Sitemize üyelik işlemleri esnasında istenilen e-posta adresi daha sonra yapılacak bildirimlerde kullanılmak amacı ile muhafaza edilmektedir. Bunun dışında herhangi yapıya hizmet edilmesi ya da bilgilerin paylaşılması söz konusu değildir. Mail adresinize belirli aralıklara gelecek olan mailler sizlerin vermiş olduğunun bilgi çerçevesine bağlı olarak yürütülmektedir. Dilediğiniz zaman mail almamak için başvuru da bulunabilirsiniz. Sitemiz tarafından tarafınıza gönderilecek olan mailler reklam içerebileceği gibi site içerisinde ki bilgilerin akışını da ortaya koymaktadır.

Beyan etmiş olduğumuz gizlilik politikamız esaslara ve kurallara uygun şekilde ilerlemektedir. Hiçbir suretle farklı amaçla güdülmediği için de güvenli yapı oluşturmak öncelikli hedeflerimizdendir. Hem genel yetenek hem de genel kültür ile alakalı testleri güvenli şekilde çözebilirsiniz. Her türlü detay düşünülerek yapılan çalışmalarımızda sizlere en iyi hizmeti sunmak önceliğimizdir. Daha iyi hizmet alabilmeniz ve kişisel bilgilerinizin güvenli şekilde muhafaza edilebileceği yapının olması da önemli etkenlerdendir. Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlemler kaliteli hizmet anlayışı ile bağdaşacak düzeydedir.